X
تبلیغات
موج المپياد سپهر
Skip to content

آخرین مطالب

زمان بندي ترم زمستان مؤسسه

با سلام.

زمان بندي جديد كلاس هاي ترم زمستان مؤسسه:

رياضيات پايه : ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر يكشنبه (مقطع دبيرستان - جبر و تركيبيات - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا) + ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (هندسه و نظريه ي اعداد - مدرس دوره: دكتر ميگلي)

 

رياضيات سوم ابتدایی: ساعت 5:45 تا 7:15 بعد از ظهر دوشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

 

ریاضیات چهارم ابتدايي: ساعت 5:30 تا 7 بعد از ظهر یکشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

 

رياضيات دوم راهنمايي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (مدرس دوره: خانم مختاري و خانم شادكام)

 

رياضيات پنجم و ششم ابتدايي - گروه 1: ساعت 6 تا 7:30 بعد از ظهر شنبه (مدرس دوره: خانم شادكام)

 رياضيات پنجم و ششم ابتدايي - گروه 2: ساعت 7 تا 8:30 بعد از ظهر يكشنبه (مدرس دوره: خانم شادكام)

فيزيك مفهومي: ساعت 5 تا 6:30 بعد از ظهر دوشنبه (مقاطع راهنمايي و دبيرستان - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 6:30 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه (كلاس هاي پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 7:30 بعد از ظهر شنبه (كلاس چهارم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

 

خلاقيت: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (كلاس هاي چهارم، پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

دوشنبه نهم بهمن 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

ترم زمستان مؤسسه

با سلام.

كلاس هاي ترم زمستان مؤسسه از هفتم بهمن ماه آغاز مي شود. همچنين دانش پژوهان عزيز مي توانند از تاريخ يك دي ماه جهت ثبت نام به دفتر مؤسسه مراجعه كنند.

زمان بندي كلاس هاي ترم زمستان مؤسسه:

المپياد نجوم: ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر شنبه (مقاطع راهنمايي و دبيرستان - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

رياضيات پايه : ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر يكشنبه (مقطع دبيرستان - جبر و تركيبيات - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا) + ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (هندسه و نظريه ي اعداد - مدرس دوره: دكتر ميگلي)

رياضيات سوم و چهارم ابتدايي: ساعت 6 تا 7:30 دوشنبه (مدرس دوره: آقاي احسان رزمي نيا)

رياضيات دوم راهنمايي: ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر دوشنبه (مدرس دوره: خانم مختاري و خانم شادكام)

رياضيات سوم راهنمايي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر يكشنبه (مدرس دوره: خانم مختاري و خانم شادكام)

رياضيات كانگورو: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (كلاس هاي پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: خانم شادكام)

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه (مقاطع راهنمايي و دبيرستان - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر يك شنبه (كلاس هاي پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

فيزيك مفهومي: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر شنبه (كلاس هاي سوم و چهارم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

خلاقيت: ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر سه شنبه (كلاس هاي چهارم، پنجم و ششم ابتدايي - مدرس دوره: دكتر رزمي نيا)

المپياد زيست شناسي: ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر چهارشنبه (مقطع دبيرستان - آقايان - مدرس دوره: دكتر رفيعي)

المپياد زيست شناسي: ساعت 4 تا 7 بعد از ظهر پنجشنبه (مقطع دبيرستان - خانم ها - مدرس دوره: دكتر رفيعي)

چهارشنبه بیست و نهم آذر 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

تغيير در زمان بندي برگزاري حل تمرين فيزيك مفهومي

با سلام.

زمان بندي جديد كلاس هاي حل تمرين فيزيك مفهومي:

پنجشنبه ها ساعت 6 تا 8 بعد از ظهر

پنجشنبه بیست و پنجم آبان 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

تغییر در ساعت برگزاری کلاسهای حل مسئله

با سلام.

کلاس های حل مسئله ی این ترم از فردا (پنجشنبه چهارم آبان) طبق برنامه زیر به انجام میرسد:

ریاضی کانگورو هر سه هفته ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح

ریاضیات سوم راهنمایی هر ۲ هفته ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ صبح

ریاضیات دوم راهنمایی هر ۲ هفته ساعت ۱۰:۱۵ تا ۱۲:۱۵ صبح

ریاضی سوم و چهارم ابتدایی هر ۳ هفته ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح (از هفته ی آینده)

کلیه کلاسها در روز پنجشنبه برگزار می شوند.

چهارشنبه سوم آبان 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

نتایج نهایی ترم تابستان - ریاضیات پایه

اسامی دانش پژوهان بر اساس نمرات کسب شده:

1- بردیا امینی

2- علی غلامی

2- سیده حورا محمدی

2- محمدرضا دهدشتی

2- مهرآیین جشنی پور

6- زهرا حاجبی

7- دانیال گلابی

8- حسین نهاری

9- زینب جوکار

10- سیده منصوره صفوی

دوشنبه دهم مهر 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

اصلاحیه

با سلام.

جدول زمان بندی دوره های آموزشی ترم خزان مؤسسه:

المپیاد زیست شناسی:

شنبه ساعت 16:30 تا 18 ------ چهارشنبه ساعت 16:30 تا 18

المپیاد ریاضی - دوم داهنمایی:

شنبه ساعت 16:30 تا 18 ------ چهارشنبه ساعت 16:30 تا 18 -------پنجشنبه ساعت 9 تا 11 (حل مسئله)

المپیاد ریاضی - سوم راهنمایی:

یکشنبه ساعت 18:30 تا 20 ------ سه شنبه ساعت 18:30 تا 20 ------ پنجشنبه ساعت 9 تا 11 (حل مسئله)

ریاضیات پایه:

یکشنبه ساعت 18:30 تا 20 ------- سه شنبه ساعت 18:30 تا 20 ----- پنجشنبه 16:30 تا 18 (حل مسئله)

ریاضیات پیشرفته:

دوشنبه ساعت 16:30 تا 18

ریاضیات سوم و چهارم ابتدایی:

دوشنبه ساعت 18:30 تا 20

ریاضیات کانگورو:

سه شنبه ساعت 18:30 تا 20 ------- پنجشنبه ساعت 9 تا 11 (حل مسئله)

فیزیک مفهومی:

دوشنبه ساعت 18:30 تا 20 ------ پنجشنبه ساعت 11 تا  12:30 (حل مسئله)

فیزیک پایه:

شنبه ساعت 18 تا 20 ------- دوشنبه ساعت 16 تا 18

فیزیک پیشرفته:

سه شنبه ساعت 16:30 تا 18

دوشنبه سوم مهر 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

نتایج نهایی ترم تابستان - ریاضیات سوم راهنمایی

اسامی دانش پزوهان بر اساس نمرات کسب شده در طول ترم:

1- رضا انصاری

2- محمد امین آورا

3- محمدرضا نفیسی

4- محمد حسین عرب

5- وهاب واعظی

6- آیناز زارع

7- سما پوست فروش

8- محمد رستمی

9- محمد شیردل

10- یاسمین عباسی

چهارشنبه بیست و نهم شهریور 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

نتایج نهایی ترم تابستان - ریاضیات دوم راهنمایی

اسامی دانش پژوهان بر اساس نمرات کسب شده در طول ترم:

1- فرهاد شاکر

2- سید علی بهنیاپور

3- فاطمه سادات مکی

4- آرین احمدی

5- ارشیا احمدی

6- عسل احمدی

7- کیارش پناهی

8- فاطمه بادمهر

9- الهه عاشوری نژاد

10- محمد باستین

11- حسین گلستان

12- علیرضا میرزایی

13- فرزاد پارسایی

14- امیر حسین تفنگ چی

15- پارسا سید زاده

16- علی رضا اسماعیلی

17- محمد امین حاجیانی

18- خشایار چینی

19- آریا ارجمند زاده

20- علی رضا سلیمانی زاده

21- علی امیدوار

چهارشنبه بیست و نهم شهریور 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

نتایج نهایی ترم تابستان - فیزیک مفهومی

اسامی دانش پژوهان بر اساس نمرات کسب شده در طول ترم:

1- علی بهنیاپور

2- فرهاد شاکر

3- امیر رضا پولادی ریشهری

4- محمد رضا باستی

5- محمد باستین

6- محمد خوش رفتار

7- ماهان نظری

8- رضا انصاری

9- علیرضا میرزایی

10- محمد رضا سلطانی

11- الهه عاشوری نژاد

12- محمد رضا کیانی

13- حورا محمدی

14- خشایار چینی

15- فاطمه السادات مکی

16- نگار سنگری

17- شهریار میرزایی

18- محمدرضا نفیسی

19- منصوره صفوی

20- وهاب واعظی

21- حسین گلستان

22- آریا ارجمند زاده

23- پارسا سیدزاده

24- کیارش پناهی

25- محمد حسین عرب

26- آیناز زارع

27- فرزاد پارسایی

28- علیرضا اسماعیلی

یکشنبه بیست و ششم شهریور 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد

نتایج نهایی ترم تابستان - ریاضیات کانگورو

1- محمد امین داوود آبادی     20

2- محمد شمسا                19.75

3- زهرا بهپور                     18.5 

4- مهدی کاظمی               18.5

5- مهرپویا نیک نام              18

6- آیدا جمهیری                  15.5

7- پارسا احمدی                15

8- رضا جوکار                    14

9- فاطمه قنادیان               13

10- مهدی قنادیان             13

11- زهرا کوه بر                 13

12- محمدرضا فلاحی         12

این نمرات با احتساب فعالیت کلاسی دانش پژوهان در طول ترم منظور گردیده است

یکشنبه بیست و ششم شهریور 1391 | نویسنده : موسسه موج المپياد